G.NA's Dreamworld Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

G.NA's Dreamworld Romania


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 G.NA dezvaluie planurile sale pentru copii

In jos 
AutorMesaj
annDa
Traducator
Traducator
annDa


Mesaje : 18
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Arad :]

G.NA dezvaluie planurile sale pentru copii  Empty
MesajSubiect: G.NA dezvaluie planurile sale pentru copii    G.NA dezvaluie planurile sale pentru copii  Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 6:34 am

G.NA dezvaluie planurile sale pentru copii  G.NA_



Cantareata G.NA a marturisit recent ca a vrut
Citat :
doua fete si doi baieti

G.NA a aparut ca invitat pe 20 Iunie la emisiunea radio al KBS 2 TV-ului "Hello" . La " Marturisirea Nationala a Grijilor " o mama de 31 de ani a aparut cu cei 5 copii ai sai .

Cei 5 copii au stat spate in spate, prezentatorul emisiunii si invitatii au spus ,
Citat :
Sunt foarte draguti
si
Citat :
Sunt atat de adorabili
.

Oricum, in cele din urma copii au devenit distrasi si au inceput sa faca galagie . Dupa ce a vazut o alta latura a copiilor, G.NA a spus ca a obisnuit sa gandeasca asa
Citat :
Daca m-as fi casatorit, as fi vrut multi copii. M-am gandit undeva pe la doi baieti si doua fete .

Razand G.NA a continuat cu
Citat :
Acum ca am vazut personal o casa cu multi copii, cred ca va trebuii sa reevaluez cati copii vreau
.






Credits: allkpop

Tradus de: annDa@G.NA’s Dreamworld Romania
Sus In jos
https://www.facebook.com/aYuumi13
 
G.NA dezvaluie planurile sale pentru copii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» G.NA participa la concertul" A new life for the children"(O viata noua pentru copii)
» Planurile vostre
» MBC dezvaluie idolii care participa la a treia editie a ‘Idol Star Athletics Championships’
» G.NA interviu pentru M.E. Malaysia
» G.NA pentru ‘Smart Net Hard’ de la LG

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
G.NA's Dreamworld Romania :: Everyboday said "G.NA" ! :: Articole-
Mergi direct la: