G.NA's Dreamworld Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

G.NA's Dreamworld Romania


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 De ce e G.NA nesigura?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Haruka
Admin
Admin
Haruka


Mesaje : 216
Data de inscriere : 04/04/2011

De ce e G.NA nesigura?  Empty
MesajSubiect: De ce e G.NA nesigura?    De ce e G.NA nesigura?  Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 5:53 pm

De ce e G.NA nesigura?  20111108_GNA-Star-P

Pe 8 noiembrie, G.NA a participat la conferinta de presa si sedinta foto a Star Photo la Hotelul JW Marriot in Banpo dong, Seoul

Cand un reporter a intrebat-o daca este nesigura de ceva, G.NA a raspuns: " Nu imi place cand oamneii imi spun ca arat mai batrana sau ca sunt batrana( in comparatie cu alti idoli care sunt cu 7-9 ani mai tineri). De asemenea, sunt destul de bronzata pentru o fata coreana si pielea mea nu este alba ca laptele asa cum este cea a celorlalti, asa ca am fost mereu nesigura pe peielea mea inchisa la culoare. Mama mea, tatal meu si fratii mei nu au piele alba ca laptele....asa ca sunt frecvent geloasa pe cei care o au "

credits: allkpop
Sus In jos
https://gna-romania.forumgratuit.ro
buteanlavi
Moderator
Moderator
buteanlavi


Mesaje : 70
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Gherla

De ce e G.NA nesigura?  Empty
MesajSubiect: Re: De ce e G.NA nesigura?    De ce e G.NA nesigura?  Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 9:12 pm

nu trebuie sa fi geloasa pe cei care au pielea alba G.Na...si eu am tenul inchis si nu ma plang de asta...ba chiar imi place....esti frumoasa asa cum esti....
Multumim pentru informatie Haruka ^_^
Sus In jos
 
De ce e G.NA nesigura?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
G.NA's Dreamworld Romania :: Everyboday said "G.NA" ! :: Articole-
Mergi direct la: