G.NA's Dreamworld Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

G.NA's Dreamworld Romania


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Ce spun parintii/prietenii/colegii?

In jos 
+2
Park Karen
Haruka
6 participanți
AutorMesaj
Haruka
Admin
Admin
Haruka


Mesaje : 216
Data de inscriere : 04/04/2011

Ce spun parintii/prietenii/colegii? Empty
MesajSubiect: Ce spun parintii/prietenii/colegii?   Ce spun parintii/prietenii/colegii? Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 1:45 am

Prietenii/parintii/colegii cunosc aceasta pasiune a voastra pentru muzica Asiatica?De ce da/nu?
Daca stiu ce spun? Care este parerea lor?Cum au reactiunat cand au aflat?
Sus In jos
https://gna-romania.forumgratuit.ro
Park Karen
First sight at first glance
Park Karen


Mesaje : 10
Data de inscriere : 17/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Korea's heart

Ce spun parintii/prietenii/colegii? Empty
MesajSubiect: Re: Ce spun parintii/prietenii/colegii?   Ce spun parintii/prietenii/colegii? Icon_minitimeDum Mai 01, 2011 4:08 pm

Prietenii au aceasi pasiune ca a mea deci e totul perfect in partea aceasta :)) . Colegii si ei stiu de aceasa pasiune...unora le place , altora nu...dar nu zic nimic si ma lasa pe mine in treaba mea^^, iar parinti...hmm nu zic ca nu le place, dar daca ar fi numai muzik ar fi totul ok :| .
Sus In jos
http://romaniahuh-4minute.forumgratuit.ro/
Junhyung's Lady
Designer/Traducator
Designer/Traducator
Junhyung's Lady


Mesaje : 32
Data de inscriere : 23/04/2011
Varsta : 30

Ce spun parintii/prietenii/colegii? Empty
MesajSubiect: Re: Ce spun parintii/prietenii/colegii?   Ce spun parintii/prietenii/colegii? Icon_minitimeSam Mai 07, 2011 4:25 am

eh la mine ... a fost primita urat de catre persoanele din jur ...
Ei se luau de Korea si eu de ei pana nu isi retrageau vorbele era vai si amar de ei XD
Mama cu tata nu au zis nimic... tata ma cam ia asa peste picior cu dramele (dar ce se mai uita si el!!!)
Ba chiar ei o.0 au zis ca o sa ma marit cu un asiatic 100% cand mie nici prin cap nu imi trecea Ce spun parintii/prietenii/colegii? 3573983318 (bine ca mi-au bagat ei asta in cap Ce spun parintii/prietenii/colegii? 3573983318 acu na pana nu o sa aibe ginere asiatic nu ma las!!)
Iar profesoriii sunt niste scumpi! Ma incurajaza in asta mai mult ca parintii (mai ales profu de chimie mereu imi spune invata si dute sa traiesti in corea de sud si sa vi sa ne faci cu mana din avionul tau personal Ce spun parintii/prietenii/colegii? 3573983318)
Sus In jos
Haruka
Admin
Admin
Haruka


Mesaje : 216
Data de inscriere : 04/04/2011

Ce spun parintii/prietenii/colegii? Empty
MesajSubiect: Re: Ce spun parintii/prietenii/colegii?   Ce spun parintii/prietenii/colegii? Icon_minitimeSam Mai 07, 2011 4:43 am

Ca sa incep cu parintii: mama cu tata au fost la inceput ceva in genu: copilu asta e normal? asculta chinezoi?Ce spun parintii/prietenii/colegii? 650269930)...au crezut ca e asa....o pasiune trecatoare, un moft de moment. Dar cu timpul au vazut ca imi place acest stil de muzica, si au acceptat ideea pana la urma. Ba mai mult ma sustin sa invat japoneza si sa incerc sa plec in Japonia. Si ai mei s-au impacat cu ideea ca eu vreau un sot japonez si acum numai despre asta vorbesc Ce spun parintii/prietenii/colegii? 650269930). Mami spune : o sa vi cu sotu tau japonez si o sa ne intelegem prin semne:)).....si sunt fericiti la gandul ca vor avea nepoti asiatici:))(asta spun ei).
Colegii/prietenii i-am cam tampit cu muzica asta si multi au inceput sa asculte si ei:)).........si cei care indraznesc sa zica ceva de rau despre ce ascult ...hmm mai bine nu mai zic:))
Sus In jos
https://gna-romania.forumgratuit.ro
ellyza0
Admin
Admin
ellyza0


Mesaje : 61
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : somewhere, in ma world, with ma dreams.

Ce spun parintii/prietenii/colegii? Empty
MesajSubiect: Re: Ce spun parintii/prietenii/colegii?   Ce spun parintii/prietenii/colegii? Icon_minitimeSam Mai 07, 2011 3:25 pm

Pai paritilor nu le prea pasa:)). Pe mama nici n-o intereseaza, iar tata mai face misto de mine, dar ii trece:)). Colegilor nu le place, iar toti s-au invatat cu ideea ca ascult ceva ce lor nu le convine, si deja nu ma mai bat la cap :Ce spun parintii/prietenii/colegii? 3573983318: . Daca am pe fundal o alta imagine decat cu vreun cantaret asiatic deja incep " Hai ma Eliza, asa te-am invatat eu? Pune-ti chinezoi pe ecran :Ce spun parintii/prietenii/colegii? 3573983318: ". Hmm, nu am prieteni care sa asculte, dar asta nu ma opreste sa o fac defata cu ei:)). 2 dintre prietenele mele asculta doar cateva trupe, dar nicidecum sa devina fane:)), pentru ca nu le convine ca sunt asiatici, dar le place cum canta :Ce spun parintii/prietenii/colegii? 3573983318: . Incurcat.
Sus In jos
annDa
Traducator
Traducator
annDa


Mesaje : 18
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Arad :]

Ce spun parintii/prietenii/colegii? Empty
MesajSubiect: Re: Ce spun parintii/prietenii/colegii?   Ce spun parintii/prietenii/colegii? Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 2:45 am

Hmm ~


Parintii : Pai .. Fac misto de mine Ce spun parintii/prietenii/colegii? 650269930) . Ceva obisnuit . Si se lauda la tot neamu' ca eo`mi gasesc Coreeni si vorbesc cu tipi de prin Singapore si tot ce voi ei .

Prietenii : AM doua prietene cu care pot vorbii de asa ceva [ ele doua m`au "imbolnavit" Ce spun parintii/prietenii/colegii? 650269930) ] si restu .. Ohh NU !! X_X .. Pai altii care fac misto de mine Ce spun parintii/prietenii/colegii? 364988687 Ce spun parintii/prietenii/colegii? 650269930)

Colegii : La fel Ce spun parintii/prietenii/colegii? 364988687 Ce spun parintii/prietenii/colegii? 650269930) .. Deci ... Toata lumea ma ia peste picior :-< => Mie nu`mi pasa Ce spun parintii/prietenii/colegii? 364988687 Ce spun parintii/prietenii/colegii? 650269930)
Sus In jos
https://www.facebook.com/aYuumi13
Seo
First sight at first glance
Seo


Mesaje : 11
Data de inscriere : 11/10/2011
Varsta : 24

Ce spun parintii/prietenii/colegii? Empty
MesajSubiect: Re: Ce spun parintii/prietenii/colegii?   Ce spun parintii/prietenii/colegii? Icon_minitimeDum Oct 23, 2011 7:49 pm

eh eh..hay ca zic si eu...
colegii...deci kpop-ul nu e ceva nou pentru ei, mai ales cat jumatate de clasa sunt fani f(x).
parintii..eh..may complikat. la inceput n-au zis prea multe crezand ca e cv neinsemnat Ce spun parintii/prietenii/colegii? 2843714615 ...ma rog..s-au acomodat cu stilul asta de muzica si mam ay intreaba din cand in cand ce trupe noi am may gasit Ce spun parintii/prietenii/colegii? 364988687
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce spun parintii/prietenii/colegii? Empty
MesajSubiect: Re: Ce spun parintii/prietenii/colegii?   Ce spun parintii/prietenii/colegii? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce spun parintii/prietenii/colegii?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
G.NA's Dreamworld Romania :: First Date :: It's All About Us-
Mergi direct la: